PEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI

Seznam učitelů

Boháčková Irena, Ing.
- email: irena.bohackova@sosblansko.cz

Dufková Jarmila, Ing.
- email: jarmila.dufkova@sosblansko.cz

Dvořáček Pavel, Ing.
- email: pavel.dvoracek@sosblansko.cz

Fidler Antonín, Mgr.
- email: antonin.fidler@sosblansko.cz

Grenar Pavel, PhDr.
- email: pavel.grenar@sosblansko.cz

Hanáková Marie, Ing.
- email: marie.hanakova@sosblansko.cz

Hnilica Pavel, Ing.
- email: pavel.hnilica@sosblansko.cz

Kalas Ladislav, Ing.
- email: ladislav.kalas@sosblansko.cz

Kubík Michal, Mgr.
- email: michal.kubik@sosblansko.cz

Koubková Hana, Ing.
- email: hana.koubkova@sosblansko.cz

Kulaviak Josef, Ing.
- email: josef.kulaviak@sosblansko.cz

Libiš Jaroslav
- email: jaroslav.libis@sosblansko.cz

Machová Markéta, Mgr.
- email: marketa.machova@sosblansko.cz

Mičková Michaela, Mgr.
- email: michaela.mickova@sosblansko.cz

Pokorný Marek, Ing.
- email: marek.pokorny@sosblansko.cz

Přibylová Leona, Ing.
- email: pribylovaleona@seznam.cz
- email: leona.pribylova@sosblansko.cz

Svoboda Martin, Mgr.
- email: martin.svoboda@sosblansko.cz

Škaroupka Radim, Ing.
- email: radim.skaroupka@sosblansko.cz

Štěrbáček Jaroslav, Ing.
- email: jaroslav.sterbacek@sosblansko.cz

Valášek František, Ing.
- email: frantisek.valasek@sosblansko.cz

Vojáčková Soňa, Mgr.
- email: sona.vojackova@sosblansko.cz

Seznam učitelů odborného výcviku

Kitner František
- email: frantisek.kitner@sosblansko.cz

Kuchař Jiří
- email: jiri.kuchar@sosblansko.cz

Kratochvíl Jan
- email: jan.kratochvil@sosblansko.cz

Kupka Dušan
- email: dusan.kupka@sosblansko.cz

Nejezchleb Lubomír
- email: lubomir.nejezchleb@sosblansko.cz

Opletal Miroslav
- email: miroslav.opletal@sosblansko.cz

Pařil Petr
petr.paril@sosblansko.cz

Pulec Martin
martin.pulec@sosblansko.cz

Sedláčková Markéta, Mgr.
- email: marketa.sedlackova@sosblansko.cz

Skoupý Jiří
- email: jiri.skoupy@sosblansko.cz

Vašíček Milan
- email: milan.vasicek@sosblansko.cz

Zouhar Miroslav
- email: miroslav.zouhar@sosblansko.cz

Seznam pracovníků domova mládeže

Jana Kyzlinková - vedoucí domova mládeže
- email: jana.kyzlinkova@sosblansko.cz

Jitka Hrubá - vychovatelka
- email: jitka.hruba@sosblansko.cz

Mgr. Vlastimil Matal - vychovatel
- email: vlastimil.matal@sosblansko.cz

Oto Langr - bezpečnostní pracovník
- email: oto.langr@sosblansko.cz



 
Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
Bezručova 1601/33, 678 01 Blansko
tel.: +420 516 419 621
fax: +420 516 419 622
email: sosblansko@sosblansko.cz
datová schránka: v59w22f
© 2010 | mapa stránek | vytvořil S2EP, s.r.o.